Hakkımızda

Güzel Yemek, Güzel Anılar

Hayallerle Başladık; Sizinle Büyüyoruz...

Mutfak bir evin kalbidir. Sadece özenle hazırlanmış yemeklerin yenildiği yer değil, belki önemli bir kararın verildiği, belki güzel anların paylaşıldığı, belki geçmişin yad edildiği yerdir... Belki salon kadar büyük değildir, ama sıcaktır, samimidir, doğaldır... Aile mutfakta hiçbir yerde olmadığı kadar birbirine yakındır.

Biz de mekanımızı oluştururken bu ana temadan hareket ettik. Hem güzel yemeklerin yenildiği hem de güzel anların paylaşıldığı, belki gelecekte hatırlanmak üzere güzel anıların yaratıldığı samimi ve sıcak bir mekan olsun istedik. Bir de çekirdek ailemizdeki isimlerin bas harflerini Kitchen’ın yanına ekledik. Böylece ortaya uzun saatler ve yoğun emekler ile oluşturulmuş Kitchen LAB çıktı.

Kitchen LAB

Mekanımızda her bir müşteri, titizlikle hazırlanmış menümüzden tercih ettiği ikram ile evimize gelmiş misafir gibi özenle ağırlanır. Menümüzdeki tüm yemekler, dünya mutfağından coğumuzun severek tercih ettiği olumsuz lezzetler olup, kalite anlayışımızdan ödün vermeksizin, maliyeti en aza indirme baskısına yenilmeksizin, günlük olarak ve tamamen doğal ürünler kullanılarak hazırlanır. Kitchen LAB lezzetlerine seçkin, farklı ağız tadı ve bütçelere hitap eden alkollü ve alkolsüz içecekler ve iyi müzik eşlik eder. Yoksa siz hala memnun etme üzerine kurulu felsefemiz ile işlettiğimiz huzurlu, hoş atmosferli mekanımıza uğramadınız mı?

"Yemeğin sevgisinden daha samimi bir aşk yoktur."

- George Bernard Shaw